Aj Vy môžete mať skvelé logo!

logotyp od profesionálov

Aj Vy môžete mať skvelé logo!

Logo pre veľké ambície

Definujte svoj postoj k zákazníkom a konkurencii. Ukážte sa v pravom svetle. Konzistentná komunikácia s jednoznačným posolstvom otvára dvere k rýchlej akceptácii zákazníkmi, dodávateľmi, ale aj partnermi a zamestnancami. Silné logo je výzvou pre majiteľov a prísľubom pre zákazníka. Zapnite si prvý gombík Vášho podnikateľského zámeru správne. Pomôžeme Vám.

Povedali o nás

Očakávajte koncepčný postup a profesionálne výsledky

Krok
1

Názov je prvý (Napočiatku bolo logos…)

Vytvoriť názov pre produkt alebo spoločnosť je prvým výstupom úsilia kreatívcov v našom tíme. Pre správny výstup sú však nevyhnutné správne vstupy. Prvé hodiny prác sú preto zamerané na konzultácie, po ktorých definujeme cieľové asociácie novej značky. Na základe tohto podkladu začne práca, ktorej výstupom je slovo - skupina znakov, ktorá komunikuje definované asociácie.

Krok
2

Grafické prevedenie

Dopovieme to farbou, výberom písma a grafickým symbolom. Pod dohľadom art directora a pod rukami grafického dizajnéra je logotyp kreovaný do jeho finálnej podoby. Názov, písmo, farba a grafický prvok musia hovoriť jednou rečou, rešpektovať definované cieľové asociácie a obhajovať definovanú pozíciu produktu/spoločnosti.

Krok
3

Základné aplikácie

Pre overenie použiteľnosti loga odovzdávame návrh doplnený o sadu vzorových aplikácií. Pomocou vzorových ukážok inzercie, vizitky, pečiatky, označenia auta, citylightu alebo billboardu pohodlne zhodnotíte, ako bude pre Vašu spoločnosť logotyp použiteľný.

Krok
4

Funkčné logo a basic design manuál

Výstupom našej práce je logotyp a design manuál, vďaka ktorému môžete použiť výslednú podobu loga v akomkoľvek formáte, spôsobe prezentácie či type propagačných materiálov.

Máte záujem o koncept a nacenenie zdarma?

Ak máte záujem o profesionálny logotyp, neváhajte a pošlite nám Vaše kontaktné údaje. Náš manažér sa Vám ozve do 24 hodín. Dohodneme si s Vami stretnutie a pripravíme Vám koncept a nacenenie zdarma.

Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies.
Rozumiem, viac nezobrazovať
Top