Zabudnite na fotobanku, odlíšte sa!

Reklamná fotografia od profesionálov

Zabudnite na fotobanku, odlíšte sa!

Ste skutoční? Dokážte to.

Odovzdajte Vašim zákazníkom skutočné fotografie v dokonalom prevedení. Zabudnite na fotografie z fotobanky. Zákazníci hľadajú skutočných ľudí, skutočných dodávateľov, skutočné produkty.

Povedali o nás

Vytvárame tieto typy produkcie

Krok
1

Produktové promo

Krok
2

Promo spoločnosti

Krok
3

TV spoty

Krok
4

Rádio spoty

Krok
5

Reklamná a módna fotografia

Krok
6

Reportáž a dokument

Kreatíva

Idea a príbeh sú základom úspechu. Ponúkame kompletný tím pre naozaj silné fotografie a video. Dokonalý nápad je však potrebné premeniť na scenár, story-board a plán produkcie premyslený do posledného detailu. Všetko, čo pre Vás vytvoríme, bude v súlade s charakterom Vašej značky. Fotografie a video sa stanú silným nástrojom pre šírenie povedomia a charakteru Vašej značky.

Pre-Production alebo profesionálna príprava

Kreatívny tím s bezkonkurenčnou pozornosťou k detailom sa zameriava na všetky aspekty pre-produkcií pre fotenie a natáčanie videa. 

Production - To je Showtime!

Zakaždým, keď ideme do produkčnej fázy, usilujeme o hladký priebeh. Dokončenie projektu v rámci rozpočtu a zadaný časový rámec je naša mantra.

Post-Production

Predstavuje významnú časť práce. Postprodukcia a vizuálne efekty spolu s našimi schopnosťami posúvajú naše výstupy na ďalšiu úroveň.

Máte záujem o koncept a nacenenie zdarma?

Budete príjemne prekvapení, že naše video produkcie ponúkame za veľmi rozumnú cenu a vo vynikajúcej kvalite. Je to kombinácia, ktorú je ťažko nájsť. Naším cieľom je vytvoriť niečo hodnotné, včas a v rámci rozpočtu. Ak máte záujem, neváhajte a pošlite nám Vaše kontaktné údaje. Náš manažér sa Vám ozve do 24 hodín. Dohodneme si s Vami stretnutie. Konzultácia je zdarma.

Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies.
Rozumiem, viac nezobrazovať
Top