Budujte svoj brand efektívne.

Dizajn manuál od profesionálov

Budujte svoj brand efektívne.

Základný kameň marketingovej komunikácie

Návrhom loga a sloganu ste zadefinovali ústredné posolstvo smerujúce k Vášmu publiku. Úlohou dizajn manuálu je tento návrh popísať, definovať štandardy pre jeho použitie a doplniť logo o rozširujúce prvky komunikácie.

Povedali o nás

Očakávajte koncepčný postup a profesionálne výsledky

Krok
1

Sieťový prepis a ochranná zóna loga

Presná geometrická definícia trvalo chráni tvar a proporcie logotypu. Na základe sieťového prepisu definujeme aj ochrannú zónu loga, ktorá zabezpečí plnohodnotnú čitateľnosť a integritu prezentácie značky.

Krok
2

Definícia farieb

Prezentujte sa v jednotných farbách zobrazených v maximálnej zhode naprieč všetkými prostrediami komunikácie. Web, mailový podpis, reklamné tabule, nábytok, tlačené materiály - všade tam dosiahnú Vaše farby maximálnu jednotu.

Krok
3

Prípustné farebné prevedenia

Ochráni Vašu komunikáciu od nevhodného použitia. Pri tvorbe marketingovej komunikácie sa dostane Vaše logo do rôznych rúk. Pravidlá dizajn manuálu zabezpečia jeho správne a jednotné používanie. Vaše logo preto posielajte vždy aj s dizajn manuálom.

Krok
4

Písmo

Písmo použité v logu je často použité aj v ďalšej firemnej komunikácii, prípadne je doplnené, alebo nahradené doplnkovým fontom. Výber písma pre firemnú komunikáciu ošetruje všetky možnosti použitia. Samozrejmosťou je dostupnosť všetkých slovenských a anglických znakov a použiteľnosť v prostredí internetu. 

Krok
5

Základné prvky komunikácie

Vaša každodenná komunikácia je na prvom mieste. Všetky maily vo Vašej firme budú osadené jednotným mailovým podpisom. Vizitky, foldre na dokumenty, obálky a pečiatky budú pripravené na použitie.

Krok
6

Rozširujúce prvky komunikácie

Layout pre billboardy, citylighty, inzercie, reklamné banery a iné prvky podľa Vašich potrieb budú pripravené na použitie.

Krok
7

Knižnica CI prvkov pre tlač a online

Potrebuje poslať logo na tlač, alebo pre digitálne použitie? Potrebujete vizitku pre nového kolegu? Všetko potrebné nájdete v svojej multimediálnej knižnici.

Máte záujem o konfiguráciu a nacenenie zdarma?

Ak máte záujem o profesionálnu webovú prezentáciu, neváhajte a pošlite nám Vaše kontaktné údaje. Náš manažér sa Vám ozve do 24 hodín. Dohodneme si s Vami stretnutie a pripravíme Vám koncept a nacenenie zdarma.

Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies.
Rozumiem, viac nezobrazovať
Top