Získajte text, ktorý predáva!

Copywriting od profesionálov

Získajte text,
ktorý predáva!

Využite silu slova.

Získajte pozornosť Vášho publika a ukážte mu svoje kvality. Podporte svoju corporate identity a predaj. Prepracovaný text na Vašom webe Vás posunie na popredné miesta v organickom vyhľadávaní. Uistite vašich zákazníkov, že hľadali práve Vás a získajte si ich dôveru.

Povedali o nás

Čo pre Vás môžeme vytvoriť

Krátke reklamné útvary

SEO copywriting

Prezentačné texty

Blogové príspevky

PR komunikácia

Obsah pre sociálne siete

Kroky úspešnej spolupráce

Krok
1

Úvodná konzultácia
a stanovenie cieľov

Krok
2

Návrh komunikačnej stratégie
a osnovy

Krok
3

Sumarizácia podkladov

Krok
4

Tvorba textov
s prihliadnutím na SEO

Krok
5

Publikácia
textov

Krok
6

Testing
a optimalizácia cieľov

Úvodná konzultácia a stanovenie cieľov

Na úvodnom stretnutí radi spoznáme Váš produkt alebo službu. Stanovíme si typ reklamného obsahu a ciele, ktoré chceme spoločne dosiahnuť.

Návrh komunikačnej stratégie a osnovy

Vypracujeme návrh komunikačnej stratégie na základe stanovených cieľov a filozofie Vašej spoločnosti. Zostavíme osnovu reklamných textov, ktorá slúži ako kontrola napĺňania stratégie a určených cieľov.

Sumarizácia podkladov

Pred tvorbou textu zozbierame všetky potrebné materiály. Spracujeme rešerš odborných zdrojov a v prípade potreby ďalších informácií Vás radi navštívime a uskutočníme interview. Vytvoríme autentické, komplexné a výpovedné texty s pridanou hodnotou pre čitateľa.

Tvorba textov s prihliadnutím na SEO

Skoncipujeme text v želanom rozsahu a v špičkovej pravopisnej a štylistickej kvalite. Gramatická správnosť a štylistická presnosť sú zárukou pozitívneho vnímania a dôveryhodnosti Vašej značky. Všetky články na vašej stránke prispôsobíme tak, aby zodpovedali zásadám on-page SEO. Od vytvorenia headlinu a metapopisu zodpovedajúcemu kľúčovým slovám až po vytvorenie alt tagov v priložených obrázkoch a linkbuildingu. Správne nastavené SEO Vám zaručí nielen viditeľnosť v neplatenej časti vyhľadávania, ale v konečnom dôsledku aj vyššiu pútavosť pre čitateľov.

Publikácia textov

Publikovaním sa Vaše texty stávajú súčasťou Vašej firemnej identity. Dotvárajú Váš imidž a určujú spôsob Vašej komunikácie so zákazníkom. Premyslená a strategická tvorba textov zaručuje, že Vaša komunikácia naprieč médiami zostáva jednotná a konzistentná. Prináša rovnaké posolstvo.

Testing a optimalizácia cieľov

Nasadením textov naša práca nekončí. Sledujeme čítanosť článkov, reakcie čitateľov a obľúbenosť ponúkaných tém. Na základe tejto analýzy Vám vieme navrhnúť a pripraviť úpravu obsahu smerujúcu k zvýšeniu čítanosti.

SEO

Máte záujem o koncept a nacenenie zdarma?

Ak máte záujem o profesionálny copywriting, neváhajte a pošlite nám Vaše kontaktné údaje.
Náš manažér sa Vám ozve do 24 hodín.
Dohodneme si s Vami stretnutie a pripravíme Vám koncept a nacenenie zdarma.

Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies.
Rozumiem, viac nezobrazovať
Top