Skúste web, ktorý skutočne zaujme!

web od profesionálov

Skúste web, ktorý skutočne zaujme!

Prezentačný web - digitálny obraz Vašej spoločnosti

Očakávajte viac. Očakávajte skutočné výsledky. Webová prezentácia je digitálnou podobou Vašej firmy. Je to Váš reprezentant v novom digitálnom svete. Viete, že viac ako 70% oslovení začína návštevou webovej prezentácie? Pripravte sa využiť túto príležitosť. Získajte nových zákazníkov pomocou funkčnej webovej prezentácie.

Povedali o nás

Očakávajte koncepčný postup a profesionálne výsledky

Krok
1

Definícia obsahovej
štruktúry webu

Krok
2

Návrh užívateľského rozhrania pre mobil

Krok
3

Návrh užívateľského rozhrania pre desktop

Krok
4

Návrh grafického rozhrania
pre mobil a desktop

Krok
5

Programovanie, konfigurácia
a implementácia GUI

Krok
6

Záverečné testovanie
a spustenie webu

Obsah zameraný na dosahovanie cieľov

Využite naše skúsenosti. Radi Vám pomôžeme zostaviť štruktúru webu a navrhneme optimálnu skladbu nástrojov a prvkov pre získanie maximálneho počtu konverzií. Zrozumiteľná obsahová štruktúra, funkčný dizajn a jasne definované ciele. To sú kľúčové atribúty pre hlbšie poznanie a konverzie návštevníka na budúceho zákazníka.

Zobrazený do 3 sekúnd

Až o 40% viac návštev môžete získať vďaka rýchlemu načítaniu webu. Aj preto naše webové prezentácie bežia na výkonných serveroch a sú osadené SSD diskmi. Špeciálny dôraz kladieme na mobilné zariadenia. Optimalizácia na mobilné zariadenia obsahuje okrem špecifického pohľadu na ergonómiu ovládania aj úpravy pre rýchle načítanie. 

Viac ako vyhľadateľný

Vaša webová prezentácia je aktívnou súčasťou Vašej online marketingovej komunikácie. Správne nastavenie prvkov on-page SEO faktorov a správne nastavenie kľúčových slov Vám pomôže dostať sa na prvé miesta pri  vyhľadávaní na definované frázy.*

Jednoduchá administrácia obsahu

Využite jednoduchú a obľúbenú administráciu systému Wordpress a získajte prístup ku všetkému obsahu Vašej stránky. V prípade záujmu pre Vás vytvoríme administrácie na mieru. Získate tak rýchly a praktický prístup k vybranému obsahu.

Dostupný pre každé zariadenie

Responzívne riešenie je pre nás samozrejmosť. Vaša web prezentácia sa optimálne zobrazí vo všetkých aktuálnych prehliadačoch, na desktope, tablete a mobile. Na požiadanie pripravíme Vašu prezentáciu podľa požiadaviek mobile first koncepcie.

Pútavé marketingové texty

Ak máte záujem o skutočne funkčné texty, zverte nám aj ich prípravu. Radi upravíme Vami napísané texty, prípadne texty vytvoríme na základe osnovy alebo osobného zadania.**

Atraktívne ilustrácie, fotografie a videá

Vytvoríme pre Vás jedinečný a autenticky vizuálny obsah. Doplňte texty o originálne ilustrácie, profesionálne fotografie a videá. Ukážte zákazníkom Vašich skutočných ľudí, reálne prostredia a produkty.**

**Texty, ilustrácie, fotografie a videá sú účtované samostatne.

Máte záujem o koncept a nacenenie zdarma?

Ak máte záujem o profesionálny prezentačný web, neváhajte a pošlite nám Vaše kontaktné údaje. Náš manažér sa Vám ozve do 24 hodín. Dohodneme si s Vami stretnutie a pripravíme Vám koncept a nacenenie zdarma.

Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies.
Rozumiem, viac nezobrazovať
Top