Spoznajte Vášho digitálneho obchodníka!

Landing page od profesionálov

Spoznajte Vášho digitálneho obchodníka!

Landing page

Nikdy sa neunaví. Nemá zlý deň. Rýchlo sa učí a dokáže sa vylepšovať. Landing page je stránka s jasným cieľom. Získať kontakt, získať rezerváciu alebo uskutočniť predaj. Definujte cieľ podľa Vašich potrieb.

Povedali o nás

Očakávajte koncepčný postup a profesionálne výsledky

Krok
1

Definícia cieľov
a dramaturgie obsahu

Krok
2

Návrh užívateľského
rozhrania pre mobil

Krok
3

Návrh užívateľského
rozhrania pre desktop

Krok
4

Návrh grafického rozhrania
pre mobil a desktop

Krok
5

Programovanie, konfigurácia
a implementácia GUI

Krok
6

Konfigurácia analytických nástrojov
a testovanie

Definujte Vaše ciele. My pripravíme stratégiu.

Využite skúsenosti našich konzultantov. Navrhneme pre Vás obsahovú štruktúru podľa overených komunikačných modelov. Považujte za samozrejmé, že získate záujem cieľového publika, upriamite pozornosť návštevníkov na produkt a ponúknete im dôvod na okamžitú konverziu. 

Ergonómia a dizajn sledujú cieľ

Poznáme správanie zákazníka. Poznáme pravidlá, overili sme ich skúsenosťami. Na základe obsahovej štruktúry a definovaných cieľov navrhneme najvhodnejšie usporiadanie stránky. Špecifické riešenie mobilného zobrazenia prináša výrazné navýšenie konverzií u návštevníkov používajúcich mobilné zariadenia. Funkčný dizajn pomáha navodiť tú správnu atmosféru. Grafické rozhranie Vašej landing page je pripravené na útok.

Zobrazený do 3 sekúnd

Až o 40% viac návštev môžete získať vďaka rýchlemu načítaniu webu. Aj preto naše webové prezentácie bežia na výkonných serveroch. Špeciálny dôraz kladieme na mobilné zariadenia. Optimalizácia pre mobily obsahuje okrem špecifického pohľadu na ergonómiu aj úpravy pre rýchle načítanie. 

Meriame, analyzujeme a optimalizujeme

Nástroj je pripravený. V poslednom kroku pred spustením vybavíme Vašu landing page nástrojmi na monitoring a analýzu zákazníckeho správania. Budeme upozornení na všetko dôležité. Nahrávanie pohybu návštevníka nám umožní detailné sledovanie a úpravu funkčnosti rozhraní. Odstránime každú prekážku v ceste za konverziou.**

Atraktívne ilustrácie, fotografie a videá

Vytvoríme pre Vás jedinečný a autenticky vizuálny obsah. Doplňte texty o originálne ilustrácie, profesionálne fotografie a videá. Ukážte zákazníkom Vašich skutočných ľudí, reálne prostredia a produkty.**

Pútavé marketingové texty

Ak máte záujem o skutočne funkčné texty zverte nám aj ich prípravu. Radi upravíme Vami napísané texty, prípadne texty vytvoríme na základe osnovy alebo osobného zadania.**

Odborná podpora

Budete mať prístup k odbornému poradenstvu pre riešenie problémov a technické poradenstvo.

**Texty, ilustrácie, fotografie a videá sú účtované samostatne.

Máte záujem o koncept a nacenenie zdarma?

Ak máte záujem o profesionálnu landing page, neváhajte a pošlite nám Vaše kontaktné údaje. Náš manažér sa Vám ozve do 24 hodín. Dohodneme si s Vami stretnutie a pripravíme Vám koncept a nacenenie zdarma.

Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies.
Rozumiem, viac nezobrazovať
Top