Skúste aj Vy riešenie, ktoré zarába!

e-shop od profesionálov

Skúste aj Vy riešenie, ktoré zarába!

eShop pre veľké ambície

Zaútočte medzi prvú ligu. Získajte dominantný podiel vo Vašom trhovom segmente. Naše riešenia sú postavené na svetovo najrozšírenejšom CMS systéme. Pre tvorbu webov (Webdesign eshop) používame jednotné CMS – WordPress. Rýchly spôsob administrácie a množstvo dostupných rozšírení mu zabezpečuje rastúcu obľubu u používateľov po celom svete. Pre potreby eshopu je WordPress rozšírený o modul Woocommerce. Pre modul Woocommerce je rovnako vytvorených nespočet rozširujúcich, plne kompatibilných modulov.
Vďaka dokonalej znalosti WordPress-u, programovacích jazykov a silných zručností v oblasti marketingu dokážeme pripraviť riešenie (Webdesign eshop), ktoré Vás v krátkom čase dostane na popredné miesta v konkrétnom odvetví internetového predaja.

Povedali o nás

Očakávajte koncepčný postup a profesionálne výsledky

Krok
1

Príprava detailnej
funkčnej špecifikácie

Krok
2

Definícia obsahovej
štruktúry webu

Krok
3

Návrh užívateľského
rozhrania (UI)

Krok
4

Návrh grafického
rozhrania (GUI)

Krok
5

Programovanie, konfigurácia funkčných
prvkov a implementácia GUI rozhrania

Krok
6

Záverečné testovanie
a spustenie webu

Zážitok z nakupovania

Len dokonale odladený internetový obchod naozaj predáva. Tešte sa z vysokých nákupných konverzií. Obslúžte až o 50% viac zákazníkov vďaka dokonalej optimalizácii na mobilných zariadeniach. Využívajte inteligentné nástroje a ponúknite zákazníkom správny produkt v správnom čase. Zarábajte viac a staňte sa jednotkou vo svojom segmente.

Lojalita zákazníkov

CRM modul vám umožní zlepšiť angažovanosť na Vašich stránkach, motivovať k opakovanému nákupu a odmeňovať svojich zákazníkov. Vaši zákazníci Vám budú verní a odmenia sa Vám opakovaným nákupom.

Výkon a škálovateľnosť

E-shop od nás Vám prináša rýchle a nádherné nákupné skúsenosti, zatiaľ čo škálovanie umožňuje zvládnuť prevádzku na podnikovej úrovni a zákazky pre veľkých a rýchlo rastúcích obchodníkov.

Efektívna správa zoznamu

Efektívnejšie ovládanie všetkých e-commerce operácií, a to bez IT podpory, s využitím moderných ľahkých nástrojov.

Odborná podpora

Budete mať prístup k odbornému poradenstvu pre riešenie problémov a technické poradenstvo.

Máte záujem o koncept a nacenenie zdarma?

Ak máte záujem o profesionálny e-shop, neváhajte a pošlite nám Vaše kontaktné údaje. Náš manažér sa Vám ozve do 24 hodín. Dohodneme si s Vami stretnutie a pripravíme Vám koncept a nacenenie zdarma.

Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies.
Rozumiem, viac nezobrazovať
Top