Dostaňte sa zákazníkom do vrecka!

Aplikácie od profesionálov

Dostaňte sa zákazníkom do vrecka!

Mobilné a desktopové aplikácie

Získajte nový komunikačný kanál, nový nástroj na predaj a obsluhu zákazníka. Spoznajte nové obchodné modely. Spoznajte tento rastúci segment a nechajte sa inšpirovať možnosťami ako ho viete využiť pre Vaše podnikanie. Prípadne nás oslovte s realizáciou Vášho nápadu. Android, iOS, Windows alebo ale aj aplikácie pre desktop. Sme pripravení.

Povedali o nás

Očakávajte koncepčný postup a profesionálne výsledky

Krok
1

Príprava detailnej funkčnej špecifikácie

Krok
2

Návrh užívateľského rozhrania (UI)

Krok
3

Návrh grafického rozhrania (GUI)

Krok
4

Programovanie, konfigurácia a implementácia GUI

Krok
5

Konfigurácia analytických nástrojov

Krok
6

Testovanie a publikovanie aplikácie

Profesionálna špecifikácia

Zaslúži si ju veľký aj malý projekt. Zapnime si prvý gombík košele správne. Detailný pohľad na funkčnosť aplikácie je potrebné definovať na samom začiatku. Presný odhad nákladov a načasovania nám budú príjemnou odmenou. Hlavne však získame nástroj pre plnú kontrolu produktu počas všetkých fáz jeho vývoja.

Ergonómia a dizajn

Intuitívne používanie. Jednoznačnosť ovládania. Primeraná veľkosť funkčných prvkov a vysoká čitateľnosť. Dôraz na obsah a predmet použitia. “Krásny” dizajn je pre nás funkčnosť. Každý pixel je podriadený tomuto cieľu.

Testovanie

Testujeme produkt v každej etape vývoja. Prvé testovanie prebieha už nad UI nákresom aplikácie. Testujeme základné scenáre použitia. Hľadáme "slepé uličky", odstraňujeme logické prekážky. V procese programovania sa zameriavame na testovanie synchronizácie, rýchlosti. Následne testujeme zobrazenia na rôznych zariadeniach. 

Mobilné zariadenia

Najrozšírenejšia platforma pre použitie aplikácii sú mobilné telefóny a tablety. Práve tieto zariadenia nám umožnia dostať sa zákazníkom priamo do "vrecka, tašky, ruksaku”. Prostredníctvom mobilných aplikácií sa môže Váš produkt alebo služba stať integrovanou súčasťou života Vašich zákazníkov a používateľov.

Aplikácie dostupné cez prehliadač

Mnoho našich denných návštev vykonaných cez internetový prehliadač smeruje na zložité alebo jednoduché aplikácie. Ako užívatelia sa nezaujímame o ich komplexnosť a vysokú mieru interaktivity a vnímame ich ako bežné webové stránky. Práve tento priestor však ponúka obrovské príležitosti. “Internetové aplikácie” nie je potrebné inštalovať a aktualizovať. Napriek tomu však dokážu všetko to čo aplikácie mobilné. Od posielania notifikácii po vytvorenie si vlastného produktu. 

Aplikácie pre TV, kiosky, hodinky

Škálu priestoru pre nasadenia dopĺňa široké spektrum ďalších platforiem. Medzi vysoko atraktívne môžme zaradiť smart zariadenia v podobe hodiniek a televízorov. Rozšírené sú však aj informačné a reklamné kiosky a obslužné automaty. Priestor pre inováciu je obrovský. Určite ponúka príležitosť aj Vám.

Publikácia aplikácie a support

Pre našich klientov ponúkame komplexný servis ukončený zverejnením aplikácii v “storoch”. V prípade záujmu sa vieme postarať aj o ich ďalšiu propagáciu. Samozrejmosťou je prístup k profesionálnej podpore. Vaše zmenové a servisné požiadavky vyriešime obratom.

Máte záujem o koncept a nacenenie zdarma?

Ak máte záujem o profesionálnu aplikáciu, neváhajte a pošlite nám Vaše kontaktné údaje. Náš manažér sa Vám ozve do 24 hodín. Dohodneme si s Vami stretnutie a pripravíme Vám koncept a nacenenie zdarma.

Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies.
Rozumiem, viac nezobrazovať
Top