Tím Adsultingu. sa rozrástol o nového marketingového konzultanta, Martina Hudáka

Pozícia reklamných a marketingových agentúr sa v súčasnosti dynamicky mení a analogicky rastú aj nároky klientov. Cieľom Adsultingu. je udržať sa na špičke v oblasti inovácií, trendov a v ponuke marketingových riešení napredovať za hranice doterajších možností. Rozširovaním tímu o invenčných, ambicióznych členov sa nám tento cieľ darí plniť.

Data-Driven Design

Svet sa mení. Pred pár rokmi bolo zložité si predstaviť, že by sme vedeli predpokladať zákaznícku skúsenosť pred uvedením produktu na trh. Dnes je to realita a veľa spoločností vyvýjajúcich produkt pracuje týmto spôsobom. Ako marketéri, produktoví manažéri a dizajnéri máme mnoho príležitostí pre dosiahnutie presnejších rozhodnutí, môžeme vytvárať lepšie produkty a  úspešne ich ponúknuť našim užívateľom.

Zapnime si prvý gombík marketingu správne

Asi to poznáte. Rýchly ranný štart. Poloautomaticky sa snažíte dostať do košele, vychystať v čo najkratšom čase a vyraziť.
Od začiatku však máte nepríjemný pocit – niečo nesedí. Nemáte však čas spomaliť. Zbadáte sa, až keď poslednému gombíku chýba dierka. Treba začať odznova…

Úspech alebo marketing v správnom kvadrante

Tento článok som napísal, keď som si uvedomil, ako veľa práce je potrebné vykonať na to, aby sme boli priemerný a koľko málo stačí pridať k tomu, aby sme vytvorili niečo mimoriadné. Často stačí zmena pohľadu a koncepčné usporiadanie investovanej energie.

Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies.
Rozumiem, viac nezobrazovať
Top